Podwaliny Nyxon zdobyły Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Jest on przyznawany innowacyjnym produktom najwyższej jakości (po wnikliwej ocenie ekspertów). Do konkursu o Złoty Medal MTP rocznie startuje około 500 produktów. Tylko niektóre z nich, które zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury oraz spełnią regulaminowe kryteria mogą potrzymać prestiżowe wyróżnienie.

Sąd konkursowy, na który składa się zespół ekspertów (wybitni specjaliści) poszukuje produkty innowacyjne, nowoczesne oraz wytworzone o najwyżej klasie technologie. Otrzymanie Złotego Medalu oznacza potwierdzenie doskonałości produktu. Oficjalne wręczenie statuetki nastąpi podczas uroczystej Gali wręczenia Złotych Medali Targów BUDMA 2020, która odbędzie się w dniu 4 lutego 2020r. Przy okazji zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na tym wydarzeniu.

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji – plebiscyt Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują internauci.

Prosimy o głos na Podwaliny Nyxon – bardzo nam zależy na Twoim głosie 🙂
Link: https://www.zlotymedal.com/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/326/#answer_2362

GŁOSUJ NA TEN PRODUKT